Kurumsal

Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim Nedir?

Uzaktan eğitim demek zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde kursiyerin bilgisayar vasıtası ile sanal ortamda derslerini işlemesidir. Uzaktan eğitimden yararlananlar dersleri istediği zaman istediği saatte tekrar dinleyebilirler. Eğitim hızının kişinin kendisinin ayarlaması bu eğitim yönteminin en büyük avantajlarından biridir. Anlama hızınıza göre yavaşlatabilir, hızlandırabilir, durdurabilir, başa sarabilirsiniz. Tamamen yönetimin sizde olduğu bu eğitim sistemi teknolojinin sunduğu kolaylıklardan bir tanesidir. Birçok gelişmiş ülkenin kullandığı bu eğitim sistemi oldukça modern donanıma sahip ve ölçme değerlendirme metotlarının kullanıldığı gelişmiş bir sistemdir.

Bu gelişen sistemi siz değerli öğrencilerimize en iyi şekilde sunacak olan Tecrübe Online; uzaktan eğitim kursları sizin kariyerinizde büyük adımlar atabilmeniz için detaylıca araştırılarak uzman eğitmenlerin onayından geçerek hazırlanmıştır.

Uzaktan Eğitimin Avantajları Nelerdir ?

- Öğrenci merkezlidir.
- Fırsat eşitliği sunar.
- Fiziksel engeli olanlar için oldukça avantajlı bir eğitim sistemidir.
- Zaman ve mekandan bağımsız.
- Bilgiye daha hızlı ve kolay ulaşılabilirlik.
- Yüz yüze eğitimde olan beslenme, ulaşım vb. ek harcamalar ortadan kalkar.
- Herkes için uygun bir eğitimdir, şart yoktur.
- Hem iş hayatınıza devam edebilir hem de öğretim hayatınızı tamamlayabilirsiniz.
- Ders kalitesi arasında hiçbir fark yoktur.
- Dersi bitirme sürenizi kendiniz ayarlayarak daha hızlı eğitimi tamamlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.
- Öğrenci ve öğretmen arasında dinamik iletişim
- Çeşitli sebeplerle eğitimine ara vermiş kişilere yeniden eğitim imkânı

Tecrübe Online uzaktan eğitim kursları geniş kurs yelpazesi ile siz değerli öğrencilerine yazılımdan kişisel gelişim kurslarına kadar her kesime hitap edecek bir eğitim programı hazırlamıştır. Ayrıca müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçerek de istediğiniz kursları iletebilir ya da sistemde gördüğünüz eksiklikleri bize bildirerek kendimizi güncel tutmamızda bize yardımcı olabilirsiniz.

Uzaktan eğitim kurslarını uzman ekibimiz düzenli olarak kontrol ederek ders içeriğini ve konuları güncel tutmaktadır. Kursu alan öğrencilerin kurs sonunda MEB onaylı sertifika sahibi olmaları ve kariyerlerinde emin adımlarla yükselmeleri için en donanımlı şekilde kursu bitirmeleri için gereken ilgi ve alakayı göstermektedir. Birbirinden farklı kurs seçenekleri ile meslek sahibi olabilir ya da mesleğinizde kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Karar verdiğiniz uzaktan eğitim kursu için muhakkak kurs içeriğini okuyarak size uygun olup olmadığının tespitini yapmalı ve ardından bu kurs sonunda hangi sertifikayı seçmek istediğinizi belirlemelisiniz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için de müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz