Kurumsal

Uzaktan Eğitim


Uzaktan Eğitim Nedir?

Uzaktan eğitim demek zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde kursiyerin bilgisayar vasıtası ile sanal ortamda derslerini işlemesidir. Uzaktan eğitimden yararlananlar dersleri istediği zaman istediği saatte tekrar dinleyebilirler. Eğitim hızının kişinin kendisinin ayarlaması bu eğitim yönteminin en büyük avantajlarından biridir.

Anlama hızınıza göre yavaşlatabilir, hızlandırabilir, durdurabilir, başa sarabilirsiniz. Tamamen yönetimin sizde olduğu bu eğitim sistemi teknolojinin sunduğu kolaylıklardan bir tanesidir. Birçok gelişmiş ülkenin kullandığı bu eğitim sistemi oldukça modern donanıma sahip ve ölçme değerlendirme metotlarının kullanıldığı gelişmiş bir sistemdir.

Bu gelişen sistemi siz değerli öğrencilerimize en iyi şekilde sunacak olan Tecrübe Online; uzaktan eğitim kursları sizin kariyerinizde büyük adımlar atabilmeniz için detaylıca araştırılarak uzman eğitmenlerin onayından geçerek hazırlanmıştır.


Uzaktan Eğitimin Avantajları Nelerdir ?

  • • Esneklik:• Öğrenci merkezlidir. Öğrenciler, kendi hızlarına ve programlarına uygun olarak dersleri takip edebilirler. Dersi bitirme sürenizi kendiniz ayarlayarak daha hızlı eğitimi tamamlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • • Coğrafi Engelleri Aşma: Uzaktan eğitim, coğrafi engelleri aşarak farklı bölgelerdeki öğrencilere eşit eğitim fırsatları sunar. Hem iş hayatınıza devam edebilir hem de öğretim hayatınızı tamamlayabilirsiniz.
  • • Zaman Tasarrufu: Uzaktan eğitim, öğrencilerin seyahat etmek zorunda kalmadan eğitim almasına olanak tanır, böylece zaman tasarrufu sağlar.
  • • Daha Fazla Erişilebilirlik: Özellikle fiziksel engelleri olan bireyler ve iş hayatında olan yetişkinler için eğitim fırsatları artar.
  • • Ekonomik tasarruf: Yüz yüze eğitimde olan beslenme, ulaşım vb. ek harcamalar ortadan kalkar.
  • • Eğitim Alanı: Herkes için uygun bir eğitimdir, şart yoktur. Öğrenci ve öğretmen arasında dinamik iletişimi sağlar.

Nitelikli Eğitmen Kadrosu ve Uzmanlık

Tecrübe Eğitim Kurumları, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşan nitelikli bir kadroya sahiptir. Mesleki, Kişisel gelişim ve Psikoloji eğitimlerde en güncel bilgi ve yöntemleri sunarak, katılımcılara gerçek dünya uygulamalarını anlatırız. Uzmanlık alanlarımızda kapsamlı içerikler ve süpervizyonlar videolarla eğitimleri destekleriz. Mesleki, Kişisel gelişim ve Psikoloji gelişiminizi sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri öğrenme imkanı sunarız.

Esnek ve Kişisel Öğrenme Deneyimi

Tecrübe Eğitim Kurumları uzaktan eğitimi, öğrenci ve profesyonellerin eğitim alırken kendi hızlarında ilerlemelerini sağlar. Videolarla mesleki, kişisel gelişim ve psikoloji eğitimlerimize dilediğiniz zaman ve yerden erişebilirsiniz. Sınıf programlarına bağlı kalmadan, çalışma saatlerinize ve günlük rutininize uygun bir öğrenme deneyimi sunarız. Kendi hızınızda öğrenmek, eğitim sürecinizi daha etkili ve verimli hale getirir.

Tecrübe Akademi uzaktan eğitim kursları geniş kurs yelpazesi ile siz değerli öğrencilerine yazılımdan kişisel gelişim kurslarına kadar her kesime hitap edecek bir eğitim programı hazırlamıştır. Ayrıca müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçerek de istediğiniz kursları iletebilir ya da sistemde gördüğünüz eksiklikleri bize bildirerek kendimizi güncel tutmamızda bize yardımcı olabilirsiniz.

Uzaktan eğitim kurslarını uzman ekibimiz düzenli olarak kontrol ederek ders içeriğini ve konuları güncel tutmaktadır. Kursu alan öğrencilerin kurs sonunda MEB onaylı sertifika sahibi olmaları ve kariyerlerinde emin adımlarla yükselmeleri için en donanımlı şekilde kursu bitirmeleri için gereken ilgi ve alakayı göstermektedir. Birbirinden farklı kurs seçenekleri ile meslek sahibi olabilir ya da mesleğinizde kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Karar verdiğiniz uzaktan eğitim kursu için muhakkak kurs içeriğini okuyarak size uygun olup olmadığının tespitini yapmalı ve ardından bu kurs sonunda hangi sertifikayı seçmek istediğinizi belirlemelisiniz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için de müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.