Ön Başvuru Formu

Aile Danışmanlığı Eğitimi

 • Eğitmen
  Gökhan Çınar
 • Seviye
  İleri
 • Kurs Süresi
  4 Ay

Aile Danışmanlığı Uzaktan Eğitimi

Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar ile Online Aile Danışmanlığı Eğitimi. "Aile Danışmanı Ünvanı" ile kamuda ve özel sektörde iş imkanı bulabilir, kendi danışmanlık merkezinizi açabilirsiniz.

Uzaktan eğitim yöntemiyle zaman problemi yaşamadan istediğiniz yerden bu eğitime katılabilirsiniz.

Tecrübe Eğitim Kurumları bünyesinde hazırlanan ve Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar tarafından sunulan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile Danışmanlığı eğitimi ile kişiler her bu mesleği icra etme hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunma fırsatını yakalayabilecektir.

Aile çatısı altında bir araya gelen her bir birey, bazen kendi aralarındaki ilişkilerde bazen de içsel olarak problemler yaşamakta ve bu sorunlar da zaman içerisinde ailenin tümüne yansımaktadır.

Toplumumuzda genellikle evlilik danışmanlığı olarak da tanınan aile danışmanlığı ise bu sorunların çözümüne dair kişi veya çiftlere alternatif yollar sağlamaktadır.

Alanında eğitim almış uzman aile danışmanları; toplumun bu en küçük yapı taşını korumak, aile varlığını sürdürmek veya ayrılık süreçlerinde kişilerin travmalarını iyileştirmek ve hatta bu sürecin herhangi bir olumsuz koşul oluşturmaksızın gerçekleşmesini sağlamak amacıyla aile bireylerine profesyonel destek vermektedir.

Aile Danışmalığı Eğitimi

Toplumumuzda günden güne yaygınlaşan ve sıkça tercih edilen meslekler arasında yerini alan aile danışmanlığı hizmetinden öncelikli olarak eşler ile yakın ve geniş aile çevresindeki tüm bireyler fayda görmektedir. Özellikle Aile Danışmanlığı Eğitimi sürecinin oldukça önemli olduğu aile danışmanlığında, uzmanlaşmak isteyenlerin yeterlilik kazanması ve mesleğin ilgi alanına giren her alanda başarılı çözümler sunabilmesi adına profesyonel hale gelmesi için doğru kurumdan kalifiye bir eğitim almaları gerekmektedir.

Başta ilişkilere dayalı sorunları çözmeye odaklanan aile danışmanları; bunun yanı sıra belirli dönemlerde değişikliğe uğrayan yaşam düzenlemelerinde, sağlık, ekonomi ve temel ihtiyaçlara dayalı konularda ve çocukların bakımı, yetiştirilmesi veya ebeveyn ve çocuk ilişkisine dair tüm başlıklarda, aile üyelerine destek sunmaktadır. Hizmet sürecinde her bir birey tek başına ele alınmamakta ve aile içerisindeki rolleri dahilinde değerlendirilmektedir.

Aile danışmanlığında önemli olan hizmetin içeriği ve ailenin verilecek hizmetten ne şekilde fayda sağlayabileceğidir. Psikolojik danışmanlardan farklı olarak ‘aile dinamiğini’ dikkate alan ve bu yapı içerisindeki tüm ilişkileri başarıyla analiz edebilen aile danışmanları; aile grubunu oluşturan her üyenin sorumlulukları, görev tanımı, inançları, rolleri, değer ve tutumlarına uygun olarak yönlendirmeler sağlamaktadır.

Sonuç odaklı bu hizmet ile kurulan sağlıklı ilişkiler sonucunda ise birbiriyle uyumlu aile bireyleri hem grup içerisindeki hem de bireysel rol farkındalıklarıyla da daha mutlu bir yaşam sürmektedir.

Aile sisteminde oluşan kaygının önüne geçen ve her bir aile bireyine ait kalıpların esneklik kazanmasına destek veren aile danışmanları; süreç boyunca ailenin kültürel yapısını, güç dengesini, duygusal yakınlıklarını, ait olma durumlarını ve kurallarını da göz önünde bulundurarak, sürdürülebilir özelliği bulunan bir yol haritası oluşturmaktadır.

Genogram adı verilen ve nesiller boyunca ilişkileri, önemli olayları ve aile dinamiklerini gösteren soy ağacı çalışmasını yapma, yaşam hikayesi alma, aile heykeli oluşturma ve yeniden çerçeveleme gibi tekniklerin kullanıldığı aile danışmanlığında aslında hem rehberlik hem de danışmanlık hizmeti bir arada sunulmaktadır.

Aile Danışmanları; anne-baba-çocuk rollerini ve bu roller arasındaki ilişkileri olması gerektiği şekilde biçimlendirme, sağlık, ekonomi, beslenme, sosyal hayat gibi tüm yaşamsal konularda yol gösterme ve hem çekirdek aile hem de geniş aile içerisindeki uyumun ve düzenin korunmasına yardımcı olma gibi konularda kalıcı çözümler sunmak adına çalışır.

Aile Danışmanlığı Eğitimleri, yine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı izni ile 04.09.2012 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanan “Aile Danışmanlığı Yönetmeliği” içerisinde kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.

Bu eğitimi alan ve eğitim sonunda başarılı sayılan herkes, “Aile Danışmanı” unvanı ile çalışmaya hak kazanmaktadır.

Eğitim boyunca katılımcılara, eğitmen tarafından titizlikle hazırlanmış video ders anlatımları, PDF kaynaklar ve ilgili dokümanlar ile sınırsız tekrar şansı da sunulmaktadır. 4 ay sürecek bu eğitimin sonunda tüm katılımcılara uygulanacak bir Bitirme Sınavı bulunmaktadır.

Tecrübeli ve alanında uzman olan Klinik Psikolog GÖKHAN ÇINAR eğitmenliğinde online olarak bu eğitimin fırsatından yararlanabilirsiniz.

Özel Taksit Kampanyasından Yararlanmak İçin Bize Ulaşın
Siz de GÖKHAN ÇINAR İLE AİLE DANIŞMANLIĞI eğitimini alan ayrıcalıklı kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz…

Dilediğiniz her an sınırsızca yararlanabileceğiniz çevrimdışı eğitim videolarının yanı sıra size belirtilen bir günde Ankara’da Gökhan Çınar ile yapılacak olan süpervizyon eğitimine katılma fırsatı yakalayacaksınız.

Bu eşsiz eğitime katılmak için tüm kredi kartlarında geçerli vade farksız 12 taksit seçeneğimizden yararlanabilir veya web sitemizde yer alan Hesap Bilgileri bölümündeki peşin ödeme seçeneği ile kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kaydınızı oluşturduktan hemen sonra, size özel eğitim danışmanınıza bilgi vererek; öğreniminize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Güveniniz ve memnuniyetiniz, önceliğimiz! İhtiyaç duyduğunuz her an, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 444 0 632 numaralı sorgulama hattını arayarak; “Tecrübe Uzaktan Eğitim” adıyla hakkımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kampanyamız sınırlı bir süre için geçerlidir. Eğitim danışmanlarımızdan talep edebileceğiniz Ödeme Linki ile Kredi Kartınızı Güvenle Kullanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra kaydınızın eksiksiz tamamlanması adına eğitim danışmanınıza bilgi vermeyi lütfen unutmayınız.

Tecrübe Eğitim Kurumları’nı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder, Eğitim Hayatınızda Başarılar Dileriz!

Tecrübe Eğitim Kurumlarına telefon açarak veya internet üzerinden Online olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmanız durumunda tarafınıza yöneltilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme yönlendirilirsiniz. Uzaktan eğitim sisteminin size sunacağı eğitim avantajları arasında yer, mekân ve zaman sorunu olmadan dilediğiniz zaman eğitim ile ilgili kaynaklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  Aile Danışmanlığı Eğitimi ile; Bugünün ve geleceğin popüler meslekleri arasında yerini alan aile danışmanlığı unvanı; uzmanlık isteyen, disiplinler arası bir özellik gösteren ve meslek alanında faaliyette bulunmayı arzulayan çok sayıda kişiye hitap eden uzaktan eğitim programları ile kazanılabilmektedir. Bu eğitime;
   MEB onaylı alabilen bölümler,
  • Çocuk gelişimi uzmanlarının,
  • Sosyologların,
  • Psikologların,
  • Psikolojik danışmanların,
  • Sosyal hizmet uzmanlarının,
  • Lisans veya yüksek lisans mezunu hemşirelerin,
  • Uzman, asistan ve pratisyen hekimlerin,
  • Psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenlerinin ve ilgili bölümde eğitim gören son sınıf öğrencilerinin katılabileceği bir eğitimdir.

  Bu alanların birinde en az dört yıllık lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış olan herkes 464 ders saatlik MEB onaylı aile danışmanlığı sertifikasına olabilmektedir. Aile danışmanlığı yapabilecek yetkinliği kazanmış olacaklardır.

  Yukarıdaki bölümler dışında kalan ve en az okuryazar olan, kendini geliştirmek ve bu eğitimi öğrenmek isteyen herkes ise Aile danışmanlığı eğitimine katılabilmektedirler. Eğitimi bitirdikten sonra ise uluslararası onaylı belgeye sahip olabilmektedirler.

  Uzaktan eğitim sonunda yapılacak sınavdan 60 puan ve üzerinde başarı sağlayan kursiyerlerin sertifikasına ek olarak Eğitmen ve Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar referanslı başarı belgesi Tecrübe Eğitim Kurumları tarafından verilmektedir.

  Bu unvan ile kişiler kamu kurumlarında, bilirkişi olarak aile mahkemelerinde, belediyelere bağlı kadın ve aile sağlığı merkezlerinde ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı rehabilitasyon merkezlerinde hizmet verebilmekte veya kendi merkezlerini açabilmektedir. Siz de bu eşsiz eğitime katılmak ve hayalinizdeki meslekte başarı sağlamak için Tecrübe Eğitim kurumlarına başvurabilirsiniz.

Aile Danışmanlığı Eğitimi sonucunda yapılan sınavda başarı sağlayan her katılımcı; Millî Eğitim Bakanlığı veya üniversite onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika alma hakkı kazanmaktadır. Bu sertifika aynı zamanda “Aile Danışmanlığı Yönetmeliği” kapsamında geçerli olup, katılımcının mesleki yeterliliğini de ispatlar özelliktedir.

Aile Danışmalığı Eğitiminin Faydaları

Tecrübe Eğitim Kurumları imzasıyla hazırlanan aile danışmanlığı eğitimi ile danışmanlık unvanına sahip olacak tüm adaylar, bahsi geçen konularda kazanımlar elde edecektir. Aile danışmanlığı eğitimi süresince tüm katılımcılar;

  • Aile tanımı ve işlevleri,
  • Eşi tanıma aşamaları,
  • Evlilikte eş seçme ve uyum,
  • Aile içi iletişim problemleri,
  • Sözlü veya fiziksel şiddet ve benzeri çatışmalar,
  • Gelişim dönemleri ve ilkeleri,
  • Gelişim alanları,
  • Kişilik gelişimi,
  • Psikolojik kuramlar,
  • Aile danışmanlığı kuramları,
  • Post-modern yaklaşımlar ve kanıta dayalı yaklaşımlar,
  • Ergenlik dönemi,
  • Ergenlik sürecini etkileyen faktörler,
  • Ergenlik dönemi sorunları,
  • Çocuklarda uyum ve uyumsuzluk,
  • Boşanma, ayrılık şehirlerarası taşınma veya göç,
  • Doğum, vefat veya tüm aileyi etkileyen ciddi sağlık problemleri ile baş etme,
  • Üvey anne, üvey baba veya üvey kardeşlerle ilişkiler,
  • Özel gereksinimli çocuklar, bakımları ve aile ile uyumları,
  • Çocuk istismarı, ihmali ve bunun tedavisine yönelik yaklaşımlar,
  • Hukuki süreçler,
  • Aile bilgilendirme ve önleyici rehberlik,
  • Önlemede ebeveynin rolü,
  • Psikopatoloji bilgisi,
  • Çocuk hakları ve kanunu,
  • Yaşlılık kavramı,
  • Yaşlılıkta ruh sağlığı ve sosyal uyum,
  • Veri toplama yöntemleri,
  • Temel psikolojik danışmanlık becerileri,
  • Roller ve fonksiyonlar,
  • Etik ilkeler,
  • Kriz dönemlerinde aile içi yaklaşımları,
  • Uluslararası belgeler ile ailenin korunması,
  • Ülkemizdeki yasalar,
  • Meslek etiği ve
  • çok daha fazla konuda yeterlilik kazanmış olacaktır.

  Bu eğitimi alan bireyler; özel aile danışmanlığı merkezi açabilmekte veya mevcutta bulunan özel bir aile danışmanlığı merkezinde, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Genel Müdürlüğü’nde, SHÇEK kapsamında yer alan aile danışmanlığı merkezlerinde, bu konuda hizmet veren özel kurumlarda, bireysel kliniklerde ve Adalet Bakanlığı’nın aile mahkemelerinde bilirkişi danışman olarak çalışabilmektedir.

Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar

Psikoloji ve aile danışmanlığı denildiği zaman özellikle son dönemlerde Türkiye’de akla gelen en önemli isimler arasında yerini alan Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar; 1983 yılında İstanbul’da doğmuş ve Psikoloji eğitimini Haliç Üniversitesi’nde YÖK Burslu olarak tamamlamıştır.

Youtube'da yayınlanan Katarsis ve Katarsis X-TRA programları ile geniş kitlelere hitap eden ve psikoloji alanındaki başarısını her kesimden takipçisiyle gururla paylaşan Çınar, 2006 yılında Maltepe Üniversitesi’nin Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiştir. Eğitimi sürecinde başladığı ve sonrasında da devam ettiği stajını Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde tamamlamış ve yine burada psikolog unvanıyla da çalışmaya devam etmiştir. Hastane deneyimlerinin ardından kariyerine birçok yayın ve yapım sığdıran Gökhan Çınar; Türk Psikologlar Derneği’nin bir üyesi olarak alanda çalışmalarına devam ederken, yüksek lisans tezi “Mesleki Adanmışlık” konusunda kapsamlı bir araştırmayı sürdürmüş ve oldukça ses getiren çalışmasıyla akademik anlamda da adından söz ettirmiştir.

Hayatında hep daha fazlasını hedefleyen ve alanına hizmette sınır tanımamayı felsefe haline getiren Uzman Klinik Psikolog, Yetişkin, Ergen ve Çocuk Objektif/Projektif Testler eğitimini alarak birçok kişilik, zeka, dikkat, gelişim ve algı testinin uygulamasında yetkinlik kazanmıştır.

Türk Psikologlar Derneği'ndeki "Bilişsel Davranışçı Terapi" eğitimi sonrasında 3 yıl Dr. Çağla Gülol ile bu yaklaşımda süpervizyon çalışmalarını sürdürmüştür. Öte yandan aynı dönemde bireysel psikanalizine devam ederken, “Teoriden Pratiğe Psikodinamik Yaklaşımlar” eğitimini de tamamlamıştır. Ardından Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden aldığı EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) eğitimini tamamlayarak travmatik yaşam deneyimleri sonrasında psikoterapi müdahalelerinde çalışmalarını devam ettirmiştir.

2014-2018 yılları arasında Geştalt Terapi Derneği’nde Prof. Dr. Ceylan Daş tarafından verilen dört yıllık Geştalt Terapi Eğitimi’ni ve yaşantı gruplarını tamamlamıştır. Bu dönemde ergen ve yetişkin psikoterapisti olarak alanda çalışmalarına devam etmiştir. Psikolog kimliğinin yanı sıra medyanın çeşitli alanlarında yürüttüğü çalışmalarla da hayatındaki dönüm noktalarına yenilerini eklemiştir.

Çeşitli radyo, televizyon ve dergilerde programcı, genel yayın müdürü ve yazar olarak görev almış ve oldukça hızlı ilerleyerek her açıdan dikkat çeken uzun bir kariyer maratonunun odak ismi olmuştur.

Düzgün, anlaşılır ve akıcı konuşmasıyla da dikkat çeken Gökhan Çınar, döneminin ünlü sanatçılarıyla "Müzik ve Psikoloji" başlığı altında yaptığı röportajlarla aylık bir dergide ve çeşitli radyolarda da çalışmıştır. Hayatının büyük kısmında ana mesleğine ek olarak radyo ve televizyon sektöründe de projelerine devam eden Çınar; gençlere, ailelere, eğitim kurumlarına, spor kulüplerine yönelik "Ergenlikte Motivasyon", "Ergen Annesi Olmak", "Ergenin İç Dünyası" başlıklı birçok eğitim ve seminerde konuşmacı, eğitimci, koordinatör ve danışman olarak görev almıştır.

Keşif Psikoloji ve Eğitim Merkezi'nde ve SizDrama Sanat, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde çocuk ve ergen psikoloğu olarak çalışmalarını yürüten Gökhan Çınar, eğitim kurumlarına, çocuk ve ergenlerle ilgili sosyal sorumluluk çalışmalarına, gençlerle ilgili mesleki yönelim eğitimlerine yönelik projelerine devam etmiş ve tüm bu girişimlerde uzman psikologlarla birlikte çalışmıştır. Çınar, aynı zamanda İstanbul’da kurucu ortaklarından biri olduğu Keşif Psikoloji’de psikoterapi alanında hizmetlerine devam etmekte ve Oyun Terapileri Derneği kurucu üyeliği görevini de başarıyla sürdürmektedir.

2019 yılında gerçekleştirdiği “Utançla Yüzleşmek” başlıklı TEDx konuşmasıyla adını Türkiye’den sonra tüm dünyada da duyuran Gökhan Çınar, halen yurt dışında çeşitli seminer ve etkinliklerde konuşmacı olarak yer almayı sürdürmektedir. Kafa Dergisi’nin yazarı, “Geçecek mi?” ve “Benim Evim Neresi” isimli kitapların yazarı ve bunun yanında ortağı olduğu dijital platform Bana Göre Tv’de yayınlanan “Katarsis” ve “Katarsis X-TRA” programlarının yapımcısı olarak çalışmalarına devam eden Psikolog, küçük yaşlardan itibaren keyifle görev aldığı medya sektörüne yönelik tutkusu doğrultusunda doktora eğitimini de Sinema-Televizyon alanı üzerine sürdürmektedir.

TV8 Kanalı’nda yayını devam eden, yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Paylaş Benimle” isimli programın yanı sıra eğitimlerine de devam eden Çınar, Türkiye’nin önde gelen uzaktan eğitim programıyla da insanların hayatına dokunmaya devam etmektedir. Yükselişi süren kariyer yaşamında bir yeniliğe daha imza atan Gökhan Çınar, Tecrübe Eğitim Kurumları’nın deneyimli ve seçkin eğitmen kadrosu arasında yerini almış ve “Aile Danışmanlığı” eğitimlerine başlamıştır.

Kurum çatısı altında verdiği bu eğitimle Gökhan Çınar; aile tanımı ve işlevleri, eşi tanıma aşamaları, evlilikte eş seçme ve uyum, aile içi iletişim problemleri, sözlü veya fiziksel şiddet ve benzeri çatışmalar, kişilik gelişimi, ergenlik dönemi ve bu süreci etkileyen faktörler, boşanma, ayrılık şehirlerarası taşınma veya göç, doğum, vefat veya tüm aileyi etkileyen ciddi sağlık problemleri ile baş etme, üvey anne, üvey baba veya üvey kardeşlerle ilişkiler, özel gereksinimli çocuklar, bakımları ve aile ile uyumları, çocuk istismarı, ihmali ve bunun tedavisine yönelik yaklaşımlar, yaşlılık kavramı, yaşlılıkta ruh sağlığı ve sosyal uyum ve uluslararası belgeler ile ailenin korunması başta olmak üzere birçok önemli konuda katılımcılara ayrıntılı bilgiler sunmaktadır. Siz de bugünün ve geleceğinin mesleği Aile Danışmanlığına ilk adımı atmak ve kariyerinizi bu yönde şekillendirmek için Tecrübe Eğitim Kurumları farkını yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

 • Ayşe Banu

  5 yıldız veriyorum harika bir eğitim.

 • Ayşe Hümeyra Öztürk

  Her dakikası verimli geçen bir egitimdi. Tecrübe akademiye ve gökhan Çınar`a sonsuz teşekkürler 💜💜💜

 • Gazal Yıldız

  İyi ki bu eğitimi almışım. Anlattığınız her şey çok değerli. Hayatımıza dokunmaya devam edin. Umutla...

 • Büşra Nur Kalaycı

  Böyle değerli ve işinde uzman bir kişiden bu eğitimi alma fırsatı sunduğu için Tecrübe Akademiye teşekkürler ve tabi ki bilgilerini en yararlı şekilde bizlere sunduğu Gökhan Çınar`a minnetarım.

 • Birsen Cansu

  Böyle değerli ve işinde uzman bir kişiden bu eğitimi alma fırsatı sunduğu için Tecrübe Akademiye teşekkürler ve tabi ki bilgilerini en yararlı şekilde bizlere sunduğu Gökhan Çınar`a minnetarım.

 • İlayda ****

  5 yıldız bile az kalır bu eğitime

 • Kübra ****

  Bizi Gökhan Çınar'la buluşturan Tecrübe Eğitime çok teşekkür ediyorum.

 • Şahin ****

  Kaliteli eğitim içeriği teşekkür ederiz.

 • Mislina ****

  Sonsuz sevgi ve teşekkürlerimle…

 • Esra ****

  Harika bir eğitim teşekkürler Tecrübe Eğitim

 • Hüsniye ***

  Herkese tavsiye ediyorum, her birey bu eğitimi almalı…

 • Veysel ***

  Tek kelimeyle süper

 • Pınar ***

  Çok verimli bir eğitimdi. Gökhan Çınar bu işte harika tecrübe eğitim gibi işinin ehli bir kurumla çalışıyor olması bizim için büyük şans, iyi ki kesişti yollarımız. Sonsuz teşekkürler

 • Zeynep ***

  Bu eğitimi bizlere sunan herkesin emeğine sağlık iyi ki varsınız

 • Aylin ***

  Her kelimesi ayrı ayrı değerli bir eğitimin sonuna geldim. Bu eğitimi bizlerle buluşturduğunuz için minnettarım. Hep var olun teşekkürler tecrübe eğitim ve Gökhan Çınar

 • Menekşe ***

  Hayatıma kattığınız her şey için teşekkürler…

 • Aylin ***

  Gökhan Çınar ve tecrübe eğitim kalitesi çok belli oluyor harikaydı

 • Beste ***:

  Gökhan Çınar'ın anlatımına hayran kaldım, teşekkür ederim emeklerinize sağlık

 • Hatice ***:

  Yorum

 • Gözde ***

  Hayatıma kattığım en büyük değer aldığım bu eğitim sayesinde oldu. İyi ki siz Gökhan Çınar ve Tecrübe Akademi

 • Burcu ***

  Harika bir anlatım, nefis bir sistemle bizlere sunuldu. Teşekkür ediyoruz…

 • Ayça ***

  Yorum

 • Yeşim ***

  Tek kelimeyle süper bir eğitimdi. Herkes faydalansın isterim. Öğrenmemiz gereken çok şey var.

 • Nurdan ***

  Teşekkür ederiz, her şey için…

 • Aybike ***

  Emeklerinizi kutlarım, her saniye emeğinize değmiş. Eğitim mükemmeldi. Teşekkürler Gökhan Çınar, teşekkürler tecrübe akademi

 • Rabia ***

  Bir psikolog olarak Gökhan Çınar gibi işinde en iyi noktaya ulaşmış birinin öğrencisi olmak artık hayal değil, tecrübe akademiye bu hayalimizi gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederim.

 • Mevsim ***:

  Daha önce aile danışmanlığı eğitimi almıştım. Gökhan Çınar tavrını, duruşunu ve mesleğe bakış açısını beğendiğim bir meslektaşımdı ve eğitim verdiği görünce tereddütsüz kayıt olmuştum. Bu kadar güzel bir eğitim içeriği görmedim resmen eğitimi yeniden yazmışlar her detay ayrı ayrı işlenmiş bunun için bilgisinden emin olduğum Gökhan Çınar'a çok teşekkür ederim ama asıl teşekkürü Tecrübe Akademi hak ediyor sistemleri, öğrencilere olan yaklaşımları ve uzman kadrosuyla bizlere çok yardımcı oldular. Böyle güzel insanlar iyi ki var hep var olun.

 • Derya ***

  Tecrübe Eğitim Kurumları ve Gökhan Çınar'a saygı ve sevgilerimle, iyi ki varsınız çok teşekkür ederiz.

 • Elif ***

  Hayatımda bir dönüm noktası olduğu için önce Gökhan Çınar'a sonra da Tecrübe Akademiye çok teşekkür ederim

 • Ela ***

  Doğru zamanda doğru yerde olmak diye birşey var...2 yıldır araştırıyordum...Egitimimi En doğru en güvenilir nerede alabilirim diye...Teşekkürker Gökhan Çınar, teşekkürler tecrübe akademi...

 • Umut ***

  Hayatımın en doğru kararı bu eğitimi tecrübe akademiden almak oldu, iyi ki Gökhan Çınar'la çalışıyorlar. Çok mutluyum bu eğitimi harika bir insandan harika bir kurumdan harika bir şekilde tamamladığım için. Hep var olun, teşekkür ederim.

 • Kader ***

  Gökhan Çınar'ı çok seviyorum, mesleğimizi en doğru şekilde herkese tanıttığı için teşekkür ediyorum. Tecrübe eğitim kurumlarına teşekkürüm daha büyük güvenilir ve bizi sıcacık karşıladıkları için. Emeklerinize sağlık teşekkürler Gökhan Çınar teşekkürler tecrübe akademi

 • Derya ***

  Mükemmel bir eğitimin daha sonuna geldik. İyi ki kesişti yollarımız emeklerinize sağlık

 • Nergis ***

  Teşekkürler tecrübe eğitim, teşekkürler Gökhan Çınar harika bir iş çıkarmışsınız çok eğitim aldım bu kadar güzel bir anlatım bu kadar güzel bir kurum görmedim

 • Rümeysa ***

  Gökhan Çınar ulaşamayacağım bir kişiyken bize kendisi ulaştıran her kesimden her şehirden her ülkeden bu eğitimi almamızı sağlayan tecrübe akademiye ve doygun anlatımı harika eğitim içeriği için gökhan çınara teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

 • Seda ***

  Gökhan Çınar'ın öğrencisi olmak der susarım. Bu ayrıcalıktan bizi faydalandıran tecrübe eğitime sonsuz teşekkürler

 • İrem ***

  Gökhan Çınar`ı çok seviyorum; anlattıkları çok değerli.

 • Merve ***

  Gökhan Çınar ve tecrübe eğitim birleşince kalite kaçınılmaz olmuş. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Bizi bu eşsiz eğitimle buluşturanlara çok teşekkür ederiz.

 • Esra ***

  Gökhan hocam eğitim çok kapsamlı ve anlatım harika sizi de Tecrübeyi de tebrik ederim.

 • Emine ***

  Anlatım harika, sistem mükemmel Tecrübe akademi ve Gökhan Çınar hep var olun.

 • Elif ***

  Selamlar sevgiler, bu eğitimin bir parçası olmaktan onur duydum.

 • Zeynep ***

  Gönlüme göre algı ve kavrayışıma göre, stil ve yöntemle eğitim almak büyük bir mutluluk, ama bu bir tesadüfen çok ehil olunmasıyla ve hocamızın yaklaşım hedef ve kabiliyeti ile ilgili, çok çok teşekkürler

 • Semra ***

  Gökhan hocam sizi dinlemek ve sizden eğitim almak inanılmaz mutluyum. Hayatımda kendim için yaptığım en doğru tercihtir sizinle karşılaşmak . Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum çok rahatlatıcı ses tonunuz var. Iyiki yollarımız kesişmiş çok şanslıyım diye düşünüyorum.

 • Merve ***

  Değerli bilgiler içeren faydalı bir eğitim.

 • Hilal ***

  Hayatımda verdiğim en doğru karar bu eğitimi almaktı.

 • Esra ***

  İşinin ehli bir kurumla, mesleğinde farklar yaratmış bir isim birleşince kalite kaçınılmaz olmuş! Emeklerinize sağlık

 • Ayça ***

  İyi ki bu eğitimi Tecrübeden aldım .

 • Seda ***

  Tek kelimeyle harikasınız! Kalite tesadüf değildir.

 • Özlem ***

  Gökhan bey anlatımınız enfes

 • Nurten ***

  Tebrik ederim, hayran kaldım

 • Perihan ***

  Çok severek dinledim elinize sağlık Gökhan hocama ve tüm ekibine çok teşekkür ederim

 • Özge ***

  Gökhan hocam anlatımınız harika, bu iş için emeği geçen herkese sonsuz sevgiler

 • Ayşe ***

  Her şey için teşekkür ederiz.

 • Tuğçe ***

  Ekip çok güzel çalışıyor. Her sorunda hemen görüşebileceğimiz ve anlatımıyla bizi tatmin eden bir eğitmenimiz var herkesi kutluyorum. Yolunuz hep açık olsun.

 • Figen ***

  Elinize sağlık Gökhan hocam, sizi ve Tecrübe Akademiyi kutluyorum. Teşekkür ederiz.

Yorum Yap
Aile Danışmalığı Eğitimi Yanında Seçebileceğiniz Hediye Eğitimler

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Tıklayınız

İnsan Kaynakları Kursu

Tıklayınız

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Tıklayınız

Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Tıklayınız

Eğitim Koçluğu Eğitimi

Tıklayınız

Eğiticinin Eğitimi

Tıklayınız

İşaret Dili Eğitimi

Tıklayınız

İngilizce Eğitimi A1 Seviyesi

Tıklayınız
5 Şubat 2022 Aile Danışmanlığı Süpervizyon Eğitimi

Gökhan Çınar ile Aile Danışmanlığı Süpervizyon Eğitimi

5 Şubat 2022'de düzenlemiş olduğumuz süpervizyon eğitiminde gelme fırsatı olan sevgili öğrencilerimizle bir araya geldik. Süpervizyon buluşması ile birlikte öğrencilerimiz, Gökhan Çınar'ın hazırladığı ve sunduğu eğitim videoları ve canlı yayınlarla online olarak dört aylık süreyi geçirerek eğitimi tamamlamış oldular.

Aile Danışmanlığı Hakkında

Faydalı Bilgiler

Aile Danışmanı Nasıl Olunur

Aile bireylerinin veya evli çiftlerin birbirleri arasında oluşan çeşitli problemlere çözüm bulmak ve aradaki uzlaşmayı sağlamak amacında olan uzmanlardır.

Devamı...
Aile Danışmanlığı Nedir

Aile danışmanı, aile bireyleri veya evli çiftler arasında yaşanan problemlere karşı farklı bir bakış açısı sunan, sorunların çözülmesi için kişilerin daha kaliteli...

Devamı...